Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bysławiu
www.parafiabyslaw.pl
16 sierpnia 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie XX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 sierpnia 2015 r.

 • Witam wszystkich parafian i gości wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę miłego wypoczynku i nabrania sił do podjęcia zadań po urlopie.
 • Dziękuję także za wszystkie ofiary składane w minioną niedzielę na nasze cele inwestycyjne. Zebraliśmy 2230 zł.
 • Trwa miesiąc sierpień, który w naszej Ojczyźnie jest miesiącem modlitwy o trzeźwość narodu.
 • Gorąco zachęcam do składania intencji modlitewnych do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, do której w nowennie zwracamy się w każdą środę. Te intencje zapisane na kartkach proszę wrzucać do skarbonki przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Będziemy je głośno przedstawiać Maryi w czasie środowej modlitwy.
 • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
 • Policja ostrzega przed złodziejami, działającymi na naszych terenach. Oszuści często dzwonią do osób w starszym wieku, wymyślając najróżniejsze historie, chcąc przez to wzruszyć osoby i wzbudzić w nich poczucie, że ich pomoc jest konieczna i trzeba działać natychmiast. Policja prosi o ostrożność. Pismo komendanta w tej sprawie jest umieszczone w gablocie naszych ogłoszeń.
 • Świetlica Wiejska w Bysławiu zaprasza organizuje zajęcia wakacyjne. Zachęcam do zapoznania się z ofertą zajęć, którą wywiesiliśmy w gablocie ogłoszeń.
 • OGŁOSZENIA SPOŁECZNE Z GMINY:
 1. Wójt Gminy Lubiewo zaprasza na spotkanie informacyjne do Domu Kultury w Lubiewie w dniu 19 sierpnia (środa) o godz. 15:00 w sprawie utworzenia w Lubiewie Uniwersytetu III wieku.
 2. W dniu 24 sierpnia o 9:00 w Domu Kultury w Lubiewie odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące tworzenia nowej strategii Lokalnej Grupy Działania, podczas którego sami mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje pomysły realizacji tych zadań.
 3. Tegoroczne dożynki gminne odbędą się w dniu 29 sierpnia w Klonowie o godz. 14:00.

Bliższe informacje w wyżej wymienionych sprawach znajdują się w gablocie.

 

crossmenu