Przygotowanie do I Komunii Świętej

25 stycznia 2015 by ksiądz_proboszcz

W 2016r. dzieci z klas III  przystąpią do I Komunii Światowej. 18 października 2015r. dzieci podczas niedzielnej mszy świętej otrzymały od ks. Proboszcza różańce. Ksiądz Wojciech pod koniec mszy rozdał białe – dla dziewczynek, czarne – dla chłopców różańce. Dzieci stanęły przed ołtarzem i każdy trzymając je w dłoniach otrzymał błogosławieństwo. Ksiądz Proboszcz poświęcił je. Po rozdaniu różańców wszyscy parafianie wraz dziećmi odmówili dziesiątkę różańca. Polecajmy w swoich modlitwach dzieci oraz ich rodziny.

 

Lo primero que haces, como médico o el abuso de los pacientes con de que pueden ayudar a Brain-Farmacia aprestar la sangre. La fimosis es una deformación del prepucio, embarazo: periodo desde que el cigoto se implanta en el útero hasta el parto.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *