11 stycznia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela CHRZTU PAŃSKIEGO, 10 stycznia 2021 r.

• Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Do dnia 2 lutego pozostaje jednak żłóbek i zwyczaj śpiewania kolęd. Od dzisiaj w każdą drugą niedzielę miesiąca przed Sumą parafialną odmawiany będzie różaniec w intencji rodzin naszej parafii.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na seminarium duchowne w Pelplinie.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” oraz gazetek misyjnych: „Świat misyjny” i „Misje dzisiaj”.
  • Trwa kolęda organizowana oczywiście w reżimie sanitarnym. Tak jak w ubiegłym tygodniu, tak i dziś przypominam, że jeżeli ktoś jest chory na Covid 19, lub ma objawy, jest na kwarantannie bądź izolacji, albo boi się kontaktów i nie chcę przyjąć kolędy to bardzo proszę o poinformowanie parafii, albo kierowcy kolędowego, by nie zachodzić do domu. W czasie kolęd Msze Święte w dni powszednie są tylko odprawiane o godz. 8:30 w kościele parafialnym. Plan na najbliższe dni przedstawia się następująco:
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
12. 10  stycznia Niedziela 13:00 BYSŁAW - ul. Główna – odcinek końcowy, ul. Jesionowa, Piaskowa, Strażacka i Wodna

Poniedziałek 15:00 BYSŁAW – ul. Okrężna

Wtorek 15:00 BYSŁAW – ul. Zbysława i Modrakowa
15. 13 stycznia Środa 15:00 BYSŁAW – ul. Polna bloki 5 i 7

Stycznia

Czwartek   KOLĘDY NIE BĘDZIE!!!

Piątek 15:00 BYSŁAW – ul. Ogrodowa i Przemysłowa
17. 16 stycznia Sobota 14:00 BYSŁAW – ul. Spokojna, Szkolna i Krótka
18. 17 stycznia Niedziela 13:00 BYSŁAW – ul. Główna – odc. początkowy
19. 18 stycznia Poniedziałek 15:00 BYSŁAW – ul. Główna – odc. środkowy