3 sierpnia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - ODPUST Przemienienia Pańskiego, 2 sierpnia 2020 r.

• Dzisiaj odpust parafialny Przemienienia Pańskiego. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11:30. Nie będzie zatem Mszy Św. o godz. 10:30 oraz o godz. 12:00 w Minikowie.
  • Dziękuję za wczorajszy udział we Mszy Świętej za zmarłych parafian oraz w wieczornym spotkaniu modlitewnym z Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  • Łączymy się z wszystkimi pielgrzymami, którzy wyruszyli z naszej diecezji na szlak Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcam do modlitwy za podążających przed tron Królowej Polski.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: I czwartek i I piątek miesiąca.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Do wieczności odszedł: ś.p. Florian Janoszek z Wełpina - pogrzeb odbył się w piątek. Dobry Jezu…