20 kwietnia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela Bożego Miłosierdzia, 19 kwietnia 2020 roku

• Dziś po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia! Transmisja on-line Mszy św. o godz. 10:30.
  • Od jutra zmieniają się zasady obecności wiernych na Mszach Świętych. Obowiązuje zasada 1 osoba na 15 m2. W związku z tym w Kościele parafialnym poza asystą, może być do 35 osób, w kościele filialnym w Minikowie – 8 osób, a w Bysławku do 38 osób.
  • Kościół parafialny będzie otwarty każdego dnia od godz. 9:00 d0 17:00 na indywidualną modlitwę.
  • Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na utrzymanie na parafii teraz w tym trudnym dla wszystkich czasie epidemii koronawirusa.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Andrzej Kotlęga z Wełpina. Pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…