20 stycznia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - II Niedziela ZWYKŁA, 19 stycznia 2020 roku

• Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na seminarium duchowne w Pelplinie.
  • We wtorek i środę przeżywamy Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składam najserdeczniejsze życzenia.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 10:30.
  • W tym tygodniu kończą się kolędy, czyli odwiedziny duszpasterskie. Na te ostatnie dni kolędowe program jest następujący:
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
22. 19 stycznia Niedziela 13:00 BYSŁAW – ul. Kwiatowa
23. 20 stycznia Poniedziałek 15:00 Bysław – ul Ogrodowa i Przemysłowa
24. 21 stycznia Wtorek 15:00 BYSŁAW – ul. Zbysława i Modrakowa
  • Do środy Msze Święte w kościele parafialnym będą odprawiane o 8:30. Od czwartku o godz. 17:00. W Bysławku w tym tygodniu Msze Święte będą odprawione w piątek i sobotę.
  • Na stoliku przy wyjściu z kościoła można zabrać nasz parafialny kalendarz, który jest upominkiem dla parafian.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Jerzy Przytarski z Minikowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00. Różaniec o 17:00 w kościele filialnym w Minikowie; oraz ś.p. Tadeusz Deja z Bysławka. Pogrzeb odbędzie się w środę; różaniec o godz. 18:30 w Bysławku.