30 grudnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Niedziela ŚWIĘTEJ RODZINY, 29 grudnia 2019 roku

• Dzisiejsza Niedziela Świętej Rodziny jest dniem patronalnym wspólnoty Kościoła Domowego. Członkom naszego parafialnego Kręgu Kościoła Domowego składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a jeżeli są rodziny, które chciałyby zaangażować się w taką wspólnotę to zachęcamy serdecznie.
  • We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego. Podczas Mszy Świętej o godz. 17:00 odbędzie się nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za cały rok 2019 z prośbą o błogosławieństwo na rok nadchodzący. Zapraszam szczególnie te rodziny, które w tym roku pożegnały swoich bliskich. Imiona i nazwiska tegorocznych zmarłych parafian zostaną wymienione w czasie tej modlitwy. Odśpiewamy uroczyste Ciebie Boga wysławiamy. Można w tym dniu uzyskać odpust zupełny. W Bysławku Msza Święta z nabożeństwem o godz. 16:00.
  • W związku z Sylwestrem i wejściem w Nowy Rok w środę 1 stycznia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 7:30. Pozostałe Msze Święte według porządku niedzielnego.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
    • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
    • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
    • W sobotę na 20:00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medugorie w dniach 6-14 lipca 2020 roku. Cena 1700 zł i 50E. Zapisy z wpłatą 500 zł do 15 marca. Serdecznie zapraszam.
  • Trwają kolędy, czyli odwiedziny duszpasterskie. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Podczas kolęd w tym tygodniu Msze Święte poza piątkiem będą odprawione tylko w kościele parafialnym o 8:30. W najbliższym tygodniu kolędy przedstawiają się w sposób następujący:
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
3. 29 grudnia Niedziela 13:00 1)      MINIKOWO – wybudowania (tzw. Rabuśkowo)

2)      BYSŁAWEK Wieś (godz. 12:00)

4. 30 grudnia Poniedziałek 11:00 KOZIBÓREK, GAPIE GÓRY I BORYNY
  31 grudnia Wtorek Kolędy nie będzie!!!
  1 stycznia Środa
5. 2 stycznia czwartek 13:00 1)      Płazowo – lewa strona i wybudowania

2)      Płazowo – prawa strona

stycznia