30 września 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXVI Niedziela Zwykła, 29 września 2019 roku

• We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00; w Bysławku o godz. 18:00, a w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
  • W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę różańca podczas każdej Mszy Świętej.
  • NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.
  • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
  • Wtorek (1.10) – róża św. Anny
  • środa (2.10) – róża św. Rozalii
  • czwartek (3.10) – róża św. Ojca Pio
  • piątek (4.10) – róża św. Józefa
  • sobota (5.10) – schola Laudatores
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i sobota w miesiącu.
    • W czwartek w łączności z różańcem o godz. 17:00 - modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
    • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i pierwszopiątkowa spowiedź.
    • W sobotę na Mszy św. o 17:00 chrzest święty. O godz. 20:00 prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi.
  • Jest nowy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
  • Stowarzyszenie Kulturalne „Cisowy Łuk” oraz Mażoretki Bysławskie zapraszają na swoje 5-te urodziny w najbliższą sobotę 5.10.2019 r. na godz. 17:00 do Domu Strażaka.