10 czerwca 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 9 czerwca 2019 r.

• Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Jezusowego odprawiamy w łączności ze Mszą Świętą o 17:00 w kościele parafialnym i 18:00 w Bysławku.
  • Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na nasze cele inwestycyjne.
  • Dzisiaj w Lubiewie o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza Święta z okazji Złotego Jubileuszu kapłaństwa księdza Kanonika Romana Walkowsa. Polecam Księdza Kanonika modlitwie naszym parafianom.
  • W czwartek 13 czerwca na godzinę 20:00 zapraszam na nabożeństwo fatimskie. Przynosimy ze sobą świece.
  • W przyszłą niedzielę Trójcy Świętej kończy się także czas Komunii Świętej wielkanocnej. Jeżeli ktoś nie skorzystał z Komunii wielkanocnej w tym roku to zachęcam jeszcze w tym tygodniu do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiedź odbywa się przed każdą Mszą Świętą.