1 kwietnia 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela WIELKIEGO POSTU 31 marca 2019 r.

• Trwa Wielki Post. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu w kościele parafialnym o godz. 17.00, oraz o 18.30 w Bysławku. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej - Msza św.
  • Gorzkie Żale odśpiewamy w niedziele po Mszy św. o 10.30 w kościele parafialnym. W Minikowie i w Bysławku wierni śpiewać będą Gorzkie Żale kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnej Mszy św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne.
    • W czwartek modlitwy o powołania do służby w kościele.
    • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
    • Serdecznie zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu, z rozważaniami i śpiewem naszej scholi W SOBOTĘ na godzinę 20:00.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Już dziś serdecznie zapraszam całą wspólnotę parafialną do skorzystania z tego czasu.
  • Już dzisiaj gorąco zapraszam na koncert Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu chóru Camerata z Tucholskiego Ośrodka Kultury, który odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:30.