17 grudnia 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela ADWENTU 16 grudnia 2018r.

1. Dziękuję za ofiary składane na nasze cele inwestycyjne w minioną niedzielę. Łączna suma wyniosła 2370 zł.
  • Trwa Adwent. Serdecznie zapraszam na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, a w Bysławku o 18:00. W nadchodzącym tygodniu Msze roratnie w poniedziałek i czwartek zostaną odprawione o 17:30 w Bysławiu i 18:30 w Bysławku. Ta zmiana jest podyktowana spowiedziami przedświątecznymi w dekanacie.
  • Można nabywać świąteczne świece „Caritas”, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  • W najbliższą sobotę SPOWIEDŹ ŚWIĘTA w naszej parafii z udziałem kapłanów z dekanatu. Program spowiedzi przedstawia się następująco:
    • w Minikowie 10.00 – 10.30
    • w Bysławku 11.00 – 11.30
    • w kościele parafialnym 14.30 – 15.15 i 16.00 – 17.00.
  • Zachęcam całą wspólnotę parafialną, by skorzystała z przedświątecznej spowiedzi świętej, by święta Bożego Narodzenia przeżyć w pojednaniu z Bogiem i z bliźnimi. Z technicznych informacji proszę, aby podczas sobotniej spowiedzi nie zastawiać wjazdu na podwórze plebanii, by księża wracający do swoich parafii mogli się swobodnie wydostać.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Pan kościelny zakończył już rozprowadzanie opłatka na terenie naszej parafii. Nie wszystkich jednak zastał w domu. W tej sytuacji można jeszcze dziś i przez kolejne dni po każdej Mszy św. zaopatrzyć się w opłatek w zakrystii.
  • Sołtys Bysławia wraz z Radą Sołecką zapraszają na Wigilię Sołecką dzisiaj na godz. 15:00.