1 października 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła 30 września 2018r.

• Jutro rozpoczynamy październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta. Spowiedź odbywać się będzie przed różańcem – od godz. 16:30. W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 16:30.
  • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
  • Poniedziałek (1.10) – róża św. Teresy
  • Wtorek (2.10) – róża św. Maksymiliana
  • środa (3.10) – róża św. Faustyny
  • czwartek (4.10) – róża św. Rozalii
  • piątek (5.10) – róża św. Anny
  • sobota (6.10) – schola Laudatores

W niedziele października odmawiać będziemy jedną dziesiątkę podczas każdej Mszy Świętej.

• NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.
  • W kościele poklasztornym różaniec codziennie od poniedziałku do piątku o 18:00, w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i sobota w miesiącu.
  • W czwartek w łączności z różańcem o godz. 17:00 - modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzę chorych parafian z posługą sakramentalną. Od 16:00 do 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W sobotę na Mszy św. o 17:00 chrzest święty. O godz. 20:00 prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi.
  • W przyszłą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę o godz. 10:30 podczas której nastąpi POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW. Tego dnia Odpust w parafii Iwiec.
  • Jest nowy numer naszej parafialnej gazetki „Przemienienie”.
  • Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Lubiewo „Bory” i Parafia Lubiewo zapraszają na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy w dniu 27 października. Bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.