10 czerwca 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 4 czerwca 2017 r.

• Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy o 17:00, a w kościele klasztornym w łączności ze Mszą Świętą.
  • W poniedziałek w ramach drugiego dnia tzw. Zielonych Świąt obchodzić będziemy uroczystość NMP Matki Kościoła. Msza św. w kościele parafialnym zostanie odprawiona o godz. 17.00 a w kościele klasztornym o godz. 18:00.
  • Można zapisywać dzieci na kolonie parafialne, organizowane w dniach 26 czerwca – 1 lipca, które odbędą się tak jak w ubiegłym roku - w Chmielnie. Koszt 280 zł od osoby.
  • Przypominam, że w przyszłą niedzielę Trójcy Świętej kończy się czas Komunii Świętej wielkanocnej. Jeżeli ktoś nie skorzystał w czasie tego okresu z Komunii Świętej to zachęcam do wykorzystania jeszcze tego tygodnia na spowiedź i Komunię Św. Spowiedzi słuchamy przed każdą Mszą Świętą w kościele parafialnym i klasztornym.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na nasze cele inwestycyjne.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Do wieczności odszedł ś.p. Eugeniusz Boczek z Bysławka. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…
  • Dzisiaj o godz. 15:00 na plaży nad jeziorem bysławskim odbędzie się Gminny Dzień Dziecka. Przygotowane jest wiele atrakcji, na które zapraszają organizatorzy. Szczegóły na plakacie.