2 stycznia 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie BOŻEJ RODZICIELKI 1 stycznia 2017 r.

• Weszliśmy w Nowy Rok Kalendarzowy. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Bożej Rodzicielki w kolejnym roku naszego życia.
  • W najbliższy piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze Święte w naszej parafii będą sprawowane w porządku niedzielnym. Na zakończenie każdej Eucharystii błogosławieństwo kredy i kadzidła. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na misje katolickie. Z racji Uroczystości Trzech Króli naszych chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w pierwszy piątek lutego.
  • W sobotę na Mszy o 17:00 chrzest święty. Na godzinę 20:00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i śpiewem naszej scholi
  • Przyszła niedziela jest drugą w miesiącu. Nie będzie tego dnia kolekty na cele inwestycyjne ze względu na ofiary składane przez parafian w styczniu w czasie wizyty kolędowej.
  • Trwają kolędy, czyli odwiedziny duszpasterskie. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. W najbliższym tygodniu przedstawiają się w sposób następujący:

L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
5. 2 stycznia Poniedziałek 15:00 1)     Teolog – Wieś

2)     Osiedle Turystyczne

6. 3 stycznia Wtorek 15:00 1)     Budajewo

2)     Wybudowania – tzw. Rabuśkowo

7 4 stycznia Środa 15:00 1)     BYSŁAWEK – wybudowania pod Szumiącą

2)     BYSŁAW – wybudowania pod Szumiącą + Szumiąca

8. 5 stycznia Czwartek 15:00 1)     Bysław ul. Polna bez bloków 5 i 7

2)    Minikowo – cz. 1

6 stycznia Piątek  KOLĘDY NIE BĘDZIE!
9. 7 stycznia Sobota 12:00 1)     Minikowo – cz. 2

2)     BYSŁAW, wybudowania pod Bysławek; BYSŁAWEK - wybudowania pod Bysław

10. 8 stycznia Niedziela   1)     Bysław – ul. Kwiatowa (godz. 12:00)

2)     Bysław – ul. 13-go lutego (godz. 13:00)

11.

9 stycznia Poniedziałek 15:30 1)     Bysław, ul. Spokojna, Krótka, Szkolna

2)     Bysław, ul. Przemysłowa

• Podczas kolęd Msze Święte od poniedziałku do piątku w kościele parafialnym i klasztornym będą odprawiane o godz. 8:30.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” i „Małego Pielgrzyma”.
  • Biblioteka - Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się 6 grudnia o godz. 18:00  (w Domu kultury) w Lubiewie. Wystąpi Dawid Kartaszewicz wraz z zespołem. Wstęp wolny.