17 października 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 października 2016 r.

• Dziękuję za wszystkie ofiary składane w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii. Łączna suma ofiar wyniosła 2410 zł.
  • Dzisiaj na Mszy o godz. 10:30 POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej
  • Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta.
  • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
  • Poniedziałek (17.10) – róża św. Anny
  • Wtorek (18.10) – róża św. Teresy
  • środa (19.10) – Klasa II a Gimnazjum
  • czwartek (20.10) – róża św. Rozalii
  • piątek (21.10) – klasa II b Gimnazjum
  • sobota (22.10) – róża św. Faustyny

• Różaniec dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.
  • W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00. W kościele klasztornym różaniec codziennie od poniedziałku do piątku o 17:30, w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą. Różaniec prowadzą siostry Miłosierdzia.
  • Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W związku z tym proszę o uporządkowanie grobów na naszych cmentarzach. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty, co umożliwi w czasie Oktawy, uzyskanie odpustu zupełnego za naszych zmarłych. Przyjmuję już wypominki roczne (zdrowaśki), których czytanie odbywa się w niedzielę przed sumą w kościele parafialnym oraz zdrowaśki jednorazowe, które czytamy w pierwszym tygodniu listopada.
  • Pragniemy zorganizować dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych Wieczór ze Świętymi w dniu 31 października o godz. 16:00 pod nazwą „Wszyscy Święci balują w Bysławiu”. Szczegółowe informacje przekażemy dzieciom na katechezie, a rodziców prosimy o pomoc w przygotowaniu dzieci na ten dzień np. przygotowując czy wybierając strój jakiegoś świętego.