10 października 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 października 2016 r.

• Dzisiaj Dzień Papieski. Po Mszach świętych odbywa się w całej Polsce zbiórka do puszek na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Na godz. 20:00 zapraszam na różaniec i wieczornicę poświęconą Janowi Pawłowi II.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj, czyli drugą niedzielę miesiąca na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  • Dzisiaj także odpust Matki Bożej Różańcowej w Iwcu. Suma odpustowa o godz. 11:30.
  • Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec każdego dnia od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym o godz. 17:00. Po nabożeństwie różańcowym Msza Święta.
  • W najbliższym tygodniu różaniec poprowadzą:
  • Poniedziałek (10.10) – róża św. Antoniego
  • Wtorek (11.10) – klasa III a Gimnazjum
  • środa (12.10) – Klasa III b Gimnazjum
  • czwartek (13.10) – Kościół Domowy
  • piątek (14.10) – Ministranci
  • sobota (15.10) – Akcja Katolicka
  • Różaniec dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 16:00.
  • W Minikowie różaniec w dni powszednie o godz. 17:00. W kościele klasztornym różaniec codziennie od poniedziałku do piątku o 17:30, w sobotę i w niedzielę przed Mszą Świętą. Różaniec prowadzą siostry Miłosierdzia.
  • W czwartek 13 października spotkanie fatimskie na Kozim Bórku o godz. 15:00.
  • W najbliższy piątek na godz. 20:00 zapraszam młodzież na Mszę Świętą ze Słowem Bożym do niej skierowanym.
  • W przyszłą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę o godz. 10:30 podczas której nastąpi POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW.
  • Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W związku z tym przyjmuję już wypominki roczne (zdrowaśki), których czytanie odbywa się w niedzielę przed sumą w kościele parafialnym oraz zdrowaśki jednorazowe, które czytamy w pierwszym tygodniu listopada.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma”, pisma „Różaniec” oraz albumu z przemówieniami papieża Franciszka z wizyty w Polsce w cenie 17 zł.
  • Informacja z gminy: Ognisko Muzyczne w Lubiewie wznawia swoją działalność. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń oraz u pani Wioletty Szymczak w Urzędzie Gminy.