20 czerwca 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 czerwca 2016 r.

• Dzisiaj przypada 3 rocznica śmierci ks. Jerzego Woźniaka z Bysławka. Zachęcamy do wdzięcznej modlitwy za dusze księdza kapelana.
  • Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy o 17:00, a w kościele klasztornym w łączności ze Mszą Świętą.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary składane w minioną niedzielę na naszą kolektę inwestycyjną. Łączna suma ofiar wyniosła 2610 zł.
  • W najbliższą środę zapraszam na ostatnie spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 17:00.
  • Nasza parafia organizuje kolonie w Chmielnie dla dzieci i młodzieży w dniach od 27 czerwca do 2 lipca (w pierwszym tygodniu wakacji). Koszt to 250 zł od osoby. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
  • W najbliższym tygodniu kończy się rok szkolny. Zapraszam na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku III klas gimnazjum w czwartek o godz. 12:00, natomiast dla pozostałych uczniów Msza Święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek 24 czerwca o godz. 7:30. Spowiedź dla dzieci i młodzieży odbędzie się w środę od 16:00 do 17:00.
  • Jest nowy numer „Pielgrzyma” „L’osservatore Romano” i „Wzrastanie”.
  • W najbliższą sobotę w Bysławku odbędzie się XII Ogólnopolski Borowiacki Festiwal Orkiestr Dętych. Uroczystość rozpocznie się od Mszy św. sprawowanej w kościele klasztornym o godz. 13:00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  • Informacja z gminy: Na tablicy ogłoszeń wywiesiliśmy informację o szczepieniu psów i kotów przeciwko wściekliźnie. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z harmonogramem.