31 stycznia 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31 stycznia 2016 r.

• Dzisiaj kończą się ferie zimowe. Dzieciom i młodzieży życzymy samych sukcesów w rozpoczynającym się drugim semestrze nauki.
  • We wtorek 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego, nazywana także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w kościele parafialnym zostaną odprawione o godz. 10:00 i 17:00. W Bysławku o 18:00. Podczas Mszy Świętej o 17:00 zostaną poświęcone świece dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • W środę 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja podczas Mszy Świętej o 17:00 oraz o 18:00 w Bysławku odprawimy obrzęd błogosławieństwa wiernych w chorobach gardła i krtani.
  • W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, I piątek i I sobota w miesiącu.
  • W czwartek po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek przed południem odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Jeden ksiądz odwiedzi chorych w Bysławiu i Bysławku a drugi na Budajewie, Wełpinie, Płazowie i Minikowie. Od 16:00 do 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie pierwszopiątkowa spowiedź.
  • W sobotę podczas Mszy Świętej wieczornej chrzest w naszej parafii.
  • Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, z rozważaniami i śpiewem naszej scholi na godzinę 20:00. Adorację zakończymy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.
  • Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami mogą zgłosić się w zakrystii lub biurze parafialnym. Po feriach chcielibyśmy rozpocząć przygotowania nowych ministrantów do służby przy ołtarzu.