25 stycznia 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie III NIEDZIELA ZWYKŁA 24 stycznia 2016 r.

• Do jutra trwają kolędy, czyli odwiedziny duszpasterskie.
L.P. DATA DZIEŃ GODZ. KOLĘDA
26. 24 stycznia Niedziela 13:00 Bysław, ul. Pejasa
27. 25 stycznia Poniedziałek 15:00 Bysław, ul. Polna bez bloków 5 i 7 oraz ul. Słoneczna i Ogrodowa
  • Już dzisiaj pragnę serdecznie podziękować za wszelką życzliwość, zwłaszcza za transport, by móc dotrzeć na każdej rodziny w naszej parafii. Dziękuję za miłe podjęcie nas w Waszych domach, dziękuję za złożone ofiary na rzecz kościoła, które przeznaczamy na nasze prace inwestycyjne.
  • Dzisiaj w Lubiewie o godz. 15:00 odbędzie się koncert Orkiestry Dętej OSP Bysław, na który serdecznie zapraszam.
  • Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami mogą zgłosić się w zakrystii lub biurze parafialnym. Po feriach chcielibyśmy rozpocząć przygotowania nowych ministrantów do służby przy ołtarzu.
  • Można już zabierać do domów szopki, które ozdabiały świąteczny wystrój kościoła.
  • Do wieczności w minionym tygodniu odszedł ś.p. Sylwester Januszewski z ul. Głównej. Pogrzeb odbył się w czwartek. Dobry Jezu…