20 września 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20 września 2015 r.

• Dziękuję za wszystkie ofiary składane dzisiaj na kolektę, które są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Dziękuję również za ofiary składane w minionym tygodniu na nasze inwestycje. Łączna suma ofiar wyniosła 1813 zł.
  • Dzisiaj w Lubaniu Dożynki Diecezji Pelplińskiej. Sumie o godz. 11.00 przewodniczy ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna.
  • W nawiązaniu do tradycji Polnych Dróg Krzyżowych, z radością zawiadamiamy, że dzisiaj odbędzie się Polna Droga Krzyżowa. Początek Drogi o 15:00 w Bysławku, w Kościele i tamże zakończenie. Wszystkich parafian, gości zamiejscowych, oraz stałych parafian, serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
  • Do nabycia „Mały Pielgrzym”, z bransoletką odblaskową dla dzieci: „Kocham Jezusa” oraz „Świat misyjny”, ”Misje dzisiaj”.